UWAGA, UWAGA! Wieliczka, Zabawa i okolice, w godzi Brzesko Dobczyce Gdów Kraków Myślenice Niepołomice Wieliczka - Zaginął pies - ogłoszenia
Logo zaginal-pies.pl
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia UWAGA, UWAGA! Wieliczka, Zabawa i okolice, w godzi

UWAGA, UWAGA! Wieliczka, Zabawa i okolice, w godzi - Brzesko
Dobczyce
Gdów
Kraków
Myślenice
Niepołomice
Wieliczka

Wieliczka, Zabawa i okolice, w godzinach popołudniowych dnia 28.11. nasz kochany Eliot z Golden Herbi, biszkoptowy, prawie trzyletni Golden Retriever zaginął.
Bardzo prosimy o wszelkie informacje, jeśli ktokolwiek gdzieś go widział. Pies posiada chip, mamy wszystkie dokumenty (rodowód).
Jest bardzo przyjazny i łagodny, więc na zawołanie na pewno podejdzie, nie zrobi krzywdy. Ma na sobie srebrną kolczatkę.
Bardzo prosimy o pomoc, jest członkiem naszej Rodziny, a przede wszystkim najlepszym przyjacielem i terapeutą dwóch autystycznych dziewczynek - Marysi i Asi.
Wszystkie bardzo go kochamy i tęsknimy za nim.


Miejsce zaginięcia/znalezienia

UWAGA, UWAGA! Wieliczka, Zabawa i okolice, w godzinach popołudniowych dnia 28.11. nasz kochany Eliot z Golden Herbi, biszkoptowy, prawie trzyletni Golden Retriever zaginął. Bardzo prosimy o wszelkie informacje, jeśli ktokolwiek gdzieś go widział. Pies posiada chip, mamy wszystkie dokumenty (rodowód). Jest bardzo przyjazny i łagodny, więc na zawołanie na pewno podejdzie, nie zrobi krzywdy. Ma na sobie srebrną kolczatkę. Bardzo prosimy o pomoc, jest członkiem naszej Rodziny, a przede wszystkim najlepszym przyjacielem i terapeutą dwóch autystycznych dziewczynek - Marysi i Asi. Wszystkie bardzo go kochamy i tęsknimy za nim.


Utworzone: 8 lat temu, 2016-11-29
Użytkownik ostatnio widziany: 8 lat temu, 2016-11-29

Kategoria:
 Psy
Kontakt:
Telefon: 728 936 186
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie prosimy o powołanie się na serwis zaginal-pies.pl. Dziękujemy.
Miasto/a
Odsłon ogłoszenia:
5505


Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 


')