Logo zaginal-pies.pl
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Beagle JACK szuka dobrego domu

Beagle JACK szuka dobrego domu - Opole

Beagle JACK szuka dobrego domu
Opolskie (cała Polska)

Jack został znaleziony w kiepskim stanie na trasie szybkiego ruchu. Był potrącony przez samochód, musiał przejść operację.
W tej chwili jego łapa wróciła już do całkowitej sprawności, chociaż po dłuższym bezruchu, trochę utyka, aż jej nie rozchodzi.

Jest bardzo przyjacielskim i ufnym psiakiem, na spacerach chętnie podchodzi przywitać się z każdym, kto tylko na niego cmoknie. Chętnie przyjmuje wszelkie pieszczoty i cieszy się z zainteresowania, okazywanego mu przez człowieka.
Z innymi psami dogaduje się dość dobrze, chociaż na początku podchodzi naprężony, z wysoko uniesionym ogonem. Stosunku do kotów nie sprawdzono.
Jack bardzo lubi chodzić na spacery, po spacerze zaś lubi odpocząć w klatce kennelowej. Miał problem z zostawaniem samemu w domu, dlatego został przyuczony do spędzania czasu w klatce. Traktuje ją jako swój azyl i miejsce do spania, bez problemu zostaje w niej, kiedy właściciela nie ma w domu.

Jack jest wykastrowany, posiada aktualne szczepienia. Musi przyjmować dwa razy dziennie maść do lewego oka, inaczej mu ropieje. Jeżeli pilnuje się podawania maści, wszystko jest w porządku.
Jack czeka na swój nowy, odpowiedzialny i kochający dom, który będzie traktował go jak pełnoprawnego członka rodziny i otoczy go opieką i miłością, której tak bardzo potrzebuje.

Kontakt w sprawie adopcji – Barbara 500 803 769
Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie
www.beaglewpotrzebie.plMiejsce zaginięcia/znalezienia

-


Utworzone: 5 lat temu, 2015-01-09
Użytkownik ostatnio widziany: 5 lat temu, 2015-01-09

Kategoria:
 Psy
Kontakt:
Telefon: 500803769
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie prosimy o powołanie się na serwis zaginal-pies.pl. Dziękujemy.
Miasto/a
Odsłon ogłoszenia:
580


Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej